Forum e-Weblink

Artykuły, Reklama, Polityka czyli plotki i pleteczki => All off top => Wątek zaczęty przez: jakubczak w Sierpień 28, 2018, 00:10:45

Tytuł: Skuteczna reklama…
Wiadomość wysłana przez: jakubczak w Sierpień 28, 2018, 00:10:45

Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza? Która zapewni mi klientów? Chcę połączyć marketing w wyszukiwarce Google (poprowadzenie kampanii powierzę firmie http://adwordsgroup.pl/siec-reklamowa/ ) z content marketingiem – czy efekty, które osiągnę będą zadowalające?
Tytuł: Odp: Skuteczna reklama…
Wiadomość wysłana przez: masjonara w Sierpień 29, 2018, 12:31:28
Moim zdaniem, a mialam już do czynienia z wieloma formami reklamy, bardzo  dobrze się sprawdzają gadżety reklamowe. Sama zamawiam do siebie na http://www.izisport.pl/produkty/ takie pokrowce z nadrukami i na prawdę jestem z efektów zadowolona
Tytuł: Odp: Skuteczna reklama…
Wiadomość wysłana przez: monikabert90 w Wrzesień 22, 2018, 12:57:32
Moim zdaniem, a mialam już do czynienia z wieloma formami reklamy, bardzo  dobrze się sprawdzają gadżety reklamowe.
W sumie to również uważam, że gadżety reklamowe to bardzo fajny sposób na promocję swojej marki. My na przykład zamówiliśmy w tym roku, kiedy szykowaliśmy się do wyjazdu na targi, zawieszki zapachowe z naszym logo. Skorzystaliśmy w tym celu z oferty na stronie https://eurofresh.com.pl/zawieszki-zapachowe (https://eurofresh.com.pl/zawieszki-zapachowe) i nie żałowaliśmy, bo naszym klientom bardzo się takie gadżety spodobały. My również byliśmy zadowoleni z ich jakości, bo miały bardzo ciekawe, ładne zapachy, a jakość nadruku była wysoka :)
Tytuł: Odp: Skuteczna reklama…
Wiadomość wysłana przez: malyslonik w Październik 30, 2019, 22:42:14
Jeśli wezmiesz do pomocy firmę ktora profesjonalnie zajmuje się sieciowym marketingiem to napewno osiagniesz sukces. Ja korzystalam z usług agencji http://marketing-net.pl/ i bardzo dobrze się spisali. Podejscie do biznesu mają odpowiednie, profesjonalne i nowoczesne. Potrafią prowadzić rozmowę z użytkownikami socjal mediow w taki sposób by delikatnie wypromowac daną firmę oraz zneutralizowac opinie negatywne jesli takie sie pojawiaja.