Forum e-Weblink

Artykuły, Reklama, Polityka czyli plotki i pleteczki => All off top => Wątek zaczęty przez: tymekalex91 w Październik 25, 2016, 12:18:58

Tytuł: Co wybrać na taras w domu?
Wiadomość wysłana przez: tymekalex91 w Październik 25, 2016, 12:18:58
Witam kolegów i koleżanki. Rozmyślam nad zakupem materiału na taras w moim domu. Po przeczytaniu wielu blogów i dyskusji na forach mam do wyboru: gres ceramiczny, galanterię brukową i takie cudo jak deska WPC: http://dryten.pl (http://dryten.pl) o którym dopiero co się dowiedziałem. Wykonawcy sobie go chwalą, ale zapewne więcej w tym reklamy niż rzetelnych opinii. Najtaniej będzie z kostki brukowej wykonać taras, ale takie rozwiązanie chyba nie będzie najlepiej się prezentowało. Natomiast gres ceramiczny będzie najdroższy. Przeglądałem zdjęcia z tą deską WPC i tego rodzaju tarasy się nieźle prezentują. Może postawić ten materiał? Jak myślicie.
Tytuł: Odp: Co wybrać na taras w domu?
Wiadomość wysłana przez: monikabert90 w Luty 20, 2018, 20:50:23
Jeśli zdecydujesz się na posadzkę drewnianą, bez wątpienia będzie Ci też potrzebny dobry klej do sklejenia desek. Mogę polecić https://remont.biz.pl/sklep/kleje-do-parkietu/15712-sikabond-t45-pol-elastyczny-klej-do-klejenia-posadzek-drewnianych-.html . Jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu i od razu gotowy do użycia, nie musisz go z niczym mieszać itp.
Tytuł: Odp: Co wybrać na taras w domu?
Wiadomość wysłana przez: vanessa w Marzec 24, 2018, 15:27:07
Na taras to najlepsze są płytki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę, to by były odporne na mróz i antypoślizgowe. Ale z tym to akurat nie ma problemu. Zajrzyj sobie na stronę - https://www.bricoman.pl/plytki-gres-terakota/plytki/podlogi-gres-terakota (https://www.bricoman.pl/plytki-gres-terakota/plytki/podlogi-gres-terakota), a na pewno coś znajdziesz. A drewna na taras bym nie kładła. Może ładnie wygląda, ale bardzo trzeba o nie dbać i często konserwować. A i tak po paru sezonach straci swój urok. A płytki to możesz wymienić dopiero jak ci się znudzą.